Divine Madness*PL
Koci?ta
Szukamy kochaj?cego domu dla tych
trzech przepi?knych kotów:

NL*Yarisho Gilbert OSH b 24
“Louis”

PL*Divine Madness Francesca Findabair  SIA c(m) 21
“Frania”

Cheeky Monkeys Limited Edition   OSH n 03 22
“Yoshi”

KOTY DOST?PNE S? TYLKO RAZEM!
I NIE S? ZA DARMO ;)

*****Więcej informacji udzielamy telefonicznie*****

Status Kociąt

 Dostępny - kociak jest dostępny i można dokonać rezerwacji.
  Obserwacja - ktoś jest zainteresowany tym kociakiem, ale rezerwacja ta nie jest wiążąca i może w każdej chwili ulec zmianie; można kontaktować się z nami w sprawie kotka.
 Rezerwacja - podpisano umowę i wpłacono zadatek w wysokości 30% wartości kota. Rezerwacje na kocięta wystawowe i hodowlane przyjmujemy gdy maluchy mają minimum 12 tygodni, nigdy wcześniej.
 Niedostępny - w chwili obecnej kociak nie jest na sprzedaż. Rozważamy pozostawienie tego maluszka w naszej hodowli, dlatego kociak będzie pod naszą obserwacją do ukończenia minimum 16 tygodnia życia nim podejmiemy ostateczną decyzję.

Zadatek  za kota nie podlega zwrotowi, jeżeli nabywca odstąpi od zakupu kota lub kot nie zostanie odebrany w wyznaczonym terminie.

Wszystkich zainteresowanych kociątkiem z naszej hodowli, prosimy
o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Jednocześnie zastrzegamy, że nie odpowiadamy na anonimowe lub lakoniczne maile, które zawierają jedynie pytanie o cenę kociaka. Oczekujemy, że potencjalny nowy właściciel napisze nam kilka słów o sobie, swoich dotychczasowych doświadczeniach z kotami oraz przede wszystkim odpowie dlaczego wybór padł akurat na tę rasę. Prosimy również o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami :)

  Jeśli dla Ciebie decydującym kryterium zakupu kociego przyjaciela na wiele lat jest niska cena, proponujemy udać się do najbliższej kociej fundacji lub schroniska, gdzie opłata adopcyjna za kociątko nierasowe jest maleńka, a można w ten sposób uratować życie choć jednego z milionów kotów w potrzebie.

  W naszej hodowli przede wszystkim stawiamy na jakość, nie na ilość. Kocięta mamy rzadko by poświęcić każdemu maluszkowi należną mu ilość troski i uwagi. Bardzo starannie wybieramy domy dla naszych kociąt i oczekujemy, że w nowej rodzinie będą tak samo kochane i rozpieszczane.

 Kocięta z naszej hodowli będą gotowe do przeprowadzki do nowych domów w wieku minimum 16 tygodni ( NIGDY WCZEŚNIEJ!!!).

 Maluchy będą dwukrotnie zaszczepione, wielokrotnie odrobaczone i zaczipowane.

 Wszystkie mioty w naszej hodowli pochodzą tylko i wyłącznie od zdrowych, w pełni przetestowanych rodziców (choroby genetyczne, bakterie, wirusy, pasożyty).

  Kocięta otrzymają rodowód FIFE, książeczkę zdrowia, zaświadczenie weterynaryjne oraz wyprawkę - suchą i mokrą karmę, ulubione zabawki oraz kocyk z zapachem ,,starego ,, domu.

 Kocięta powierzamy tylko osobom, które poznaliśmy osobiście.
Wszystkich zainteresowanych maluszkiem serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli.

 Tylko do odpowiedzialnych, kochających domów. Zdecydowanie preferujemy  sprzedaż kociąt ,,na kolanka,, i jako kastraty wystawowe.

 Generalnie nie sprzedajemy kotów do hodowli. Kocięta hodowlane powierzamy wyjątkowo tylko w ręce zaprzyjaźnionych hodowców, którzy, tak jak my, mają spójny plan hodowlany i wiedzę o liniach hodowlanych
 oraz traktują koty jak pełnoprawnych członków rodziny a nie materiał do rozrodu.

 Kocięta niehodowlane przed przeprowadzką do nowych domów zostaną poddane wczesnej kastracji i ten warunek nie podlega negocjacjom. Zabieg ten nie wpływa negatywnie na zdrowie i rozwój kociaka.

 Z nabywcami kociąt podpisujemy szczegółową umowę.

 Ze względu na towarzyski charakter syjamów i orientów preferowane będą domy, gdzie już mieszka choć jeden kot (ewentualnie można nabyć dwa kociaki z tego samego miotu). Samotny kot syjamski/orientalny jest nieszczęśliwy!

 Kociaki z naszej hodowli to koty domowe, niewychodzące. Absolutnie nie akceptujemy  swobodnego wypuszczania kotów na zewnątrz. Wymagamy również zabezpieczenia okien i balkonów przed ucieczką kota lub nieszczęśliwym wypadkiem.

  Bardzo chcielibyśmy pozostać w kontakcie z nowymi opiekunami naszych kociąt. Zawsze jesteśmy do dyspozycji i  w razie potrzeby chętnie będziemy służyć radą i pomocą. Z przyjemnością zamieścimy również na naszej stronie zdjęcia  i relacje z życia naszych maluchów w nowych domach.