Divine Madness*PL
Rodowód, Galeria & Wystawy

GIP&CH FIN*Anatolian SS Top-Boy, JW, DSM
,,Tankki,,
 OSH c(m) 22
niesie kolor cynamonowy
ur. 25-05-2008

Kocięta:
- w naszej hodowli: Miot ‘’D’’, Miot ’’E’’ i Miot ‘’F’’

- w innych hodowlach:
hodowla Artegato: Miot ‘’Z’’
hodowla Coriander: Miot ‘’A’’
hodowla Ostior: Miot ‘’A’’
hodowla Phraya: Miot ‘’E’’

 Sanna, nie wiem jak mamy Ci dziękować za tego cudownego chłopca!
To spełnienie naszych marzeń!!!

Father:
CH
FIN*Feanorian Blizzard of Ozz

OSH a 24


F:

EC Silvanest Fidelio

 SIA a

F: PR & CH Akuma-Tenchi's Always On My Mind                                                  SIA b

M:
CH Yrttitarhan Artemisia               OSH  g

M:

Anatolian Rock Me Mama

OSH g 25

F: EP & IC Anatolian Modern Man DSM                                                                      OSH e

M:
Anatolian Neelah                         OSH b 25

Mother:
SP & CH Zoom-Zoom Happy Eyes*CZ, DSM

OSH h


F:

IC Anatolian Phantom Pirate

SIA d 21

F:
 IC Kattilan Rum And Coke            OSH n

M:
Anatolian Keetah Red Taika       SIA d 21

M:

Lady Carneval Happy Eyes

OSH h

F:
Ama-Tsu-Kami's Elvin                   SIA n 21

M:
DK*Vibkjaer's Angie                          OSH f

Galeria:

Wyniki wystaw:

Miejsce & Data

Klasa

Sędzia

Wynik

Łódź                   08.11.2008

 12  (3-6 miesięcy)

Eric Reijers

EX 1, BIC, BOB I

Poznań             22.11.2008

 12  (3-6 miesięcy)

Aleksey Shchukin

EX 1, BIS

Poznań             23.11.2008

 12  (3-6 miesięcy)

Angelika Kneifel

EX 1, BIS

Warszawa         29.11.2008

 11  (6-10 miesięcy)

Eiwor Andersson

EX 1, BIS

Warszawa         30.11.2008

 11  (6-10 miesięcy)

Henry Hornell

EX 1, BIS

SIA/OSH Special Show

Luigi Comorio

 BEST OF BEST

Warszawa         14.02.2009

 11  (6-10 miesięcy)

Eric Reijers

EX 1, BIS

Warszawa         15.02.2009

 11  (6-10 miesięcy)

Anne Veland

EX 1

 

 

 

JUNIOR WINNER

Chorzów          04.04.2009

 09  Open

Alva Uddin

CAC, BOS

Ostrava,CZ       02.05.2009

 09  Open

Laura Burani

CAC

Erkner,DE        24.05.2009

 09  Open

Karl Preiss

CAC, Nom BIS

 

 

 

CHAMPION

Łódź                   13.11.2010

 10   Neuter

H. S. Sneum

CAP, Nom BIS

Łódź                   14.11.2010

 10   Neuter

E. Wieland-Schilla

CAP, Nom BIS

Poznań               20.11.2010

 10   Neuter

H.Sneum/A.Shchukin

CAP, BIS

 

 

 

PREMIOR

Poznań               21.11.2010

 08   Premior

Dieter Filler

CAPIB, BIS

Ostrava,CZ       08.01.2011

 08   Premior

Robert Lubrano

CAPIB, BIS

Ostrava,CZ       09.01.2011

 08   Premior

Yan Roca-Folch

CAPIB, BIS

 

 

 

INTERNATIONAL
PREMIOR

Legionowo        29.01.2011

 06   Int. Premior

Ad de Bruijn

CAGPIB, BIS

Legionowo        30.01.2011

 06   Int. Premior

Rolf Voehringer

CAGPIB, BIS

Schoenberg,DE 19.02.2011

 06   Int. Premior

Ursula Loose

CAGPIB

Schoenberg,DE 20.02.2011

 06   Int. Premior

Kai Ruonala

CAGPIB, Nom BIS

Mysłowice        26.02.2011

 06   Int. Premior

Alfred Wittich

CAGPIB, BIC

Mysłowice        27.02.2011

 06   Int. Premior

Satu Hamalainen

CAGPIB, BIC

Wrocław            12.03.2011

 06   Int. Premior

Kai Ruonala

CAGPIB, BIS

Wrocław            13.03.2011

 06   Int. Premior

Gina Grob

CAGPIB, BIS

 

 

 

GRAND
INTERNATIONAL
PREMIOR

Hamburg,DE   14.05.2011

 04 Gr. Int. Premior

Robert Lubrano

CAPS, BIS, DSM

Hamburg,DE   15.05.2011

 04 Gr. Int. Premior

Britta Busse

CAPS, Nom BIS

Starogard Gd.  21.05.2011

 04 Gr. Int. Premior

Lone Lund

CAPS, BIS

Starogard Gd.  22.05.2011

 04 Gr. Int. Premior

Svetlana Stoliarova

CAPS, BIS

Sopot                  02.07.2011

 04 Gr. Int. Premior

Elena Noskova

CAPS, BIS

Sopot                  03.07.2011

 04 Gr. Int. Premior

M. Kabina

CAPS, BIS

Warszawa         03.12.2011

 04 Gr. Int. Premior

Jaana Jyrkinen

CAPS, BIS

Warszawa         04.12.2011

 04 Gr. Int. Premior

Martti Peltonen

CAPS, BIS